Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Boeken
  • |
  • Bijbels
  • |
  • Muziek
  • |
  • Wenskaarten
  • |
  • Cadeau-artikelen
  • |

Het vonkenpaleis

Nadia Hashimi

Prijs: € 23,99
Boekhandel de Nijstad : Voorraad in de winkel onbekend
De Haan Boeken : Voorraad in de winkel onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789023961499
Auteur(s) : Nadia Hashimi
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Thema : Verhalend thema: dood, rouw, verlies
Uitgever : Mozaiek
Verschenen : November 2022
Druk : 1
Uitvoering : Paperback
Conditie : Nieuw
Pagina's : 432
Afmetingen : 215 x 135 x 33 mm
Gewicht : 535 gram
Beschrijving

Het vonkenpaleis van Nadia Hashimi gaat over Sitara Zamani, het tienjarige dochtertje van de rechterhand van de president van Afghanistan. Het is 1978 en het leven is goed in Kabul, totdat er een coup wordt gepleegd door de communisten. Sitara's gehele familie wordt vermoord en alleen zij blijft over, gered door Shair, een wachter van het paleis.

Sitara wordt geadopteerd door een Amerikaanse diplomate, die haar meeneemt naar Amerika waar ze opgroeit en al haar tijd steekt in haar studie geneeskunde en baan als chirurg.

Maar dertig jaar na die fatale nacht in Kabul komt ze op de operatietafel een oude bekende tegen: Shair. Hij heeft haar gered, maar is hij ook onschuldig? Wat heeft hij te maken met de dood van haar familie?

Velden met een * zijn verplicht