Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Boeken
  • |
  • Bijbels
  • |
  • Muziek
  • |
  • Wenskaarten
  • |
  • Cadeau-artikelen
  • |

Schatbewaarders

Boender, C

Prijs: € 4,95
Boekhandel de Nijstad : Voorraad in de winkel onbekend
De Haan Boeken : Voorraad in de winkel onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789055517237
Auteur(s) : Boender, C
Taal : Nederlands
Uitgever : Koster, Uitgeverij Gebr.
Verschenen : Juni 2013
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 100
Beschrijving

Het Schatboek is de bekendste verklaring van de Heidelbergse Catechismus en siert reeds eeuwen menig boekenkast. Wat is de ontstaansgeschiedenis en wie zijn de mannen achter deze door velen zo gewaardeerde catechismusverklaring?
Dit boekje geeft antwoord door op een heldere en toegankelijke manier in te gaan op het ontstaan van dit grote werk. Voor het eerst worden alle drie de personen beschreven die betrokken waren bij de totstandkoming van Het Schatboek. Zacharias Ursinus, die met zijn colleges de inhoud daarvan leverde, David Pareus, die daaruit de catechismusverklaring samenstelde en Festus Hommius, die dat werk in het Nederlands vertaald heeft. Hun inspanning heeft ervoor gezorgd dat deze schat voor ons bewaard is gebleven.
Het is de wens van de uitgever dat dit boekje de lezers zal aanmoedigen om Het Schatboek zelf ter hand te nemen, omdat de inhoud daarvan aanspoort om het heil in Christus te zoeken.

Velden met een * zijn verplicht