Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Boeken
  • |
  • Bijbels
  • |
  • Muziek
  • |
  • Wenskaarten
  • |
  • Cadeau-artikelen
  • |

Jongeren in babel

C. Dubbeld

Prijs: € 19,90
Boekhandel de Nijstad : Voorraad in de winkel onbekend
De Haan Boeken : Voorraad in de winkel onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789463701099
Auteur(s) : C. Dubbeld
Taal : Nederlands
Onderwerp : Theologie
Uitgever : Koster, Uitgeverij Gebr.
Verschenen : November 2020
Uitvoering : Gebonden
Conditie : Nieuw
Pagina's : 378
Beschrijving

Over Babel wordt in de Bijbel op drie plaatsen gesproken.
1. Voor het eerst in Genesis 11. Kort na de zondvloed komt de gevallen mens in opstand tegen zijn Schepper.
2. De tweede keer is in het boek Daniël. Het Babylonische Rijk is een volstrekt afgodisch land en vijandig tegen de ware godsdienst.
3. De derde keer dat over Babel gesproken wordt is in Openbaring 18, waar de val en ondergang van Babel wordt beschreven.

De samenleving van de 21e eeuw vertoont de trekken van Babel zoals dat in de Schrift wordt getekend. Zoals Daniël en zijn drie vrienden in Babel leefden en werkten, zo leven onze jongeren.
Aan hen wordt in dit dagboek een handreiking gedaan. Enerzijds worden de vragen benoemd waar ze keer op keer tegenaan lopen. Gods Woord wijst tal van zaken de juiste richting. Tegelijk worden zij keer op keer opgeroepen om te zoeken en te bedenken de dingen die boven zijn. Waar Christus is, zittend en regerend aan de rechterhand van Zijn Vader.

Velden met een * zijn verplicht