Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...
  • Boeken
  • |
  • Bijbels
  • |
  • Muziek
  • |
  • Wenskaarten
  • |
  • Cadeau-artikelen
  • |

Glastonbury tor

L. Hardy

Prijs: € 18,50
Boekhandel de Nijstad : Voorraad in de winkel onbekend
De Haan Boeken : Voorraad in de winkel onbekend
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789023992516
Auteur(s) : L. Hardy
Taal : Nederlands
Uitgever : Mozaïek
Verschenen : Januari 2008
Uitvoering : Ingenaaid
Conditie : Nieuw
Pagina's : 288
Beschrijving

Na de tragische dood van zijn moeder wordt de zeventienjarige Colin Hay zo verteerd door woede dat hij zijn wrede vader wil vermoorden. Om deze onweerstaanbare drang het hoofd te bieden en ook het ouderlijk huis te kunnen ontvluchten, zoekt hij zijn heil bij het klooster van Glastonbury – uitgerekend in een tijd waarin koning Henry VIII alle kloosters in Engeland wil sluiten.

Colins verleden blijft hem achtervolgen op Glastonbury. Op zoek naar vergeving en verlossing, wordt hij heen en weer geslingerd tussen de leer van het klooster en de liefde die hij proeft bij een plaatselijk gezin dat een verboden Engelse bijbel bezit. Ondertussen vormt de machtswellust van een driftige priester een bedreiging voor het klooster en de uitzonderlijke schat die er wordt bewaard – de Heilige Graal.

De pers over Glastonbury Tor:
'Hardy's grondige kennis van het tijdbeeld en de geografische entourage maken Glastonbury Tor tot een meeslepend verhaal over een jonge man die zijn weg naar volwassenheid zoekt.' – Elizabeth Wein, auteur van The Winter Prince, A Coalition of Lions en The Sunbird


LeAnne Hardy deed zendingswerk in zes landen op vier continenten. Haar verhalen zijn sterk beïnvloed door de uiteenlopende plaatsen waar ze heeft gewoond. Op dit moment woont ze in Johannesburg.

Velden met een * zijn verplicht